Зв'яжіться з нами

Ласкаво просимо в Асоціацію Ортодонтів України - професійне об'єднання ортодонтів, яке стоїть на захисті лікарів та пацієнтів.

Надішліть нам повідомлення, скориставшись формою поруч, або зателефонуйте

+38 096 4254 096

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

УОК Конгрес

Ставрос Кіліарідіс

Oleg Pokotylo

  Stavros Kiliaridis, Швейцарія

Stavros Kiliaridis, Швейцарія

“Аспекти етіології та лікування денто-альвеолярно видовжених молярів (феномен Попова-Годона)"

Проф. Kiliaridis був завідувачем кафедр ортодонтії Університету Женеви, починаючи з 1999 року і протягом навчального періоду 2008-2009 в Університеті Афін. Отримав DDS в Університеті Аристотеля в Салоніках, Греція, а також наукову ступінь PhD у Гетеборзькому університеті, Швеція, де пройшов спеціалізацію з ортодонтії. Він продовжив працювати там протягом двадцяти років, будучи залученим до клінічної діяльності, освіти і наукових досліджень, а також здійснював приватну ортодонтичну практику в другій половині цього періоду.
Проф. Kiliaridis є автором або співавтором понад 200 наукових статей і кількох глав книг, є оглядачем для різних міжнародних наукових журналах. Координатор Європейського ортодонтичного форуму вчителів і віце-президент європейських ортодонтичних програм Erasmus (NEBEOP). Отримав декілька відзнак та міжнародних нагород. Наукові роботи, виконані учнями під керівництвом проф. Кіліарідіса були неодноразово відзначені на міжнародному рівні.