Зв'яжіться з нами

Ласкаво просимо в Асоціацію Ортодонтів України - професійне об'єднання ортодонтів, яке стоїть на захисті лікарів та пацієнтів.

Надішліть нам повідомлення, скориставшись формою поруч, або зателефонуйте

+38 096 4254 096

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

УОК Конгрес

Ілія Россо

Oleg Pokotylo

llia Roussou, Греція

"Оклюзійні взаємовідношення як елемент стабільності стоматогнатичної системи"

Д-р Ілля Руссо отримала ступінь бакалавра стоматології (DDS) в 1992 році в Афінському університеті, Греція.
1995 рік - диплом з ортопедичної стоматології Університету Темпл, Філадельфія, США 1997 рік - диплом в області орофаціального болю в Університеті Кентуккі, Лексінгтон, США.
2004 рік -  ступінь доктора філософії в Афінському університеті, Греція.
Після закінчення професійного навчання доктор Руссо розпочала приватну практику в Афінах, обмежену ортопедичним прийомом та лікуванням орофаціального болю.
У 2008 році  була призначена на повний робочий день викладачем кафедри ортопедичної стоматології стоматологічної школи університету в Афінах, Греція.
Доктор Руссо є активним членом багатьох професійних товариств. Її професійні зв'язки включають в себе Європейську академію краніомандібулярной розладів (EACD), Міжнародний інститут стоматології (ICD), Європейське Ортопедичне Товариство (EPA), Європейське Товариство з питань остеоінтеграції.
Доктор Руссо читає лекції на національному та міжнародному рівні. Тематика доповідей включає орофаціальні болі, оклюзію, проблеми СНЩС.