Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

УОК Конгрес

Грант Тер-Погосян

Oleg Pokotylo

  Hrant Ter-Poghosyan Президент Асоціації Ортодонтів Віриенії

Президент Асоціації Ортодонтів Вірменії

"Нові аспекти корекції зубо-скелетних порушень"

Ортодонтичне лікування з усуненням функціональних порушень в стоматогнатичній системі диктує необхідність корекції скелетних аномалій і досягнення нового міофункціонального балансу між зубними рядами і м'язами. Дані електроміографії показують, що використання оклюзійних шин на попередній стадії ортодонтичного лікування оклюзійних порушень призводить до значних змін в тонусі і алгоритмі роботи м'язів стоматогнатичної системи. Це також призводить до нових скелетних взаємовідносин, про що свідчать результати КПКТ.
     У доповіді будуть презентавані знімні апарати, які дозволяють проводити багатовекторну корекцію скелетних аномалій. Також буде продемонстрована роль інтерактивних самолігуючих брекетів в досягненні сагиттальних і трансверзальних параметрів зубних рядів в умовах нової м'язової рівноваги в процесі взаємодії в системі "ортодонтична дуга - інтерактивний самолігуючий брекет - зуб - м'які тканини"

Про лектора

Закінчив стоматологічний факультет в Єревані в 1994 році. Закінчив аспірантуру з ортодонтії в Єреванському державному медичному університеті в 1997 році, після чого працював на кафедрі ортодонтії та дитячої стоматології стоматологічного факультету Єреванського державного медичного університету. У 1999 році отримав докторський ступінь в Єреванському державному медичному університеті. Д-р Тер-Погосян є президентом Асоціації ортодонтів Вірменії, членом Європейського товариства ортодонтів і Всесвітньої федерації ортодонтів.  Автор численних статей і публікацій, доповідач національних і міжнародних конференцій. В даний час є керівником кафедри дитячої стоматології та ортодонтії в Єреванському державному медичному університеті імені Мхитара Гераци, а також здійснює приватну ортодонтичну  практику в стоматологічній клініці "Alfastom", Єреван.