Зв'яжіться з нами

Ласкаво просимо в Асоціацію Ортодонтів України - професійне об'єднання ортодонтів, яке стоїть на захисті лікарів та пацієнтів.

Надішліть нам повідомлення, скориставшись формою поруч, або зателефонуйте

+38 096 4254 096

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

УОК Конгрес

Грант Тер-Погосян

Oleg Pokotylo

  Hrant Ter-Poghosyan Президент Асоціації Ортодонтів Віриенії

Президент Асоціації Ортодонтів Вірменії

"Нові аспекти корекції зубо-скелетних порушень"

Ортодонтичне лікування з усуненням функціональних порушень в стоматогнатичній системі диктує необхідність корекції скелетних аномалій і досягнення нового міофункціонального балансу між зубними рядами і м'язами. Дані електроміографії показують, що використання оклюзійних шин на попередній стадії ортодонтичного лікування оклюзійних порушень призводить до значних змін в тонусі і алгоритмі роботи м'язів стоматогнатичної системи. Це також призводить до нових скелетних взаємовідносин, про що свідчать результати КПКТ.
     У доповіді будуть презентавані знімні апарати, які дозволяють проводити багатовекторну корекцію скелетних аномалій. Також буде продемонстрована роль інтерактивних самолігуючих брекетів в досягненні сагиттальних і трансверзальних параметрів зубних рядів в умовах нової м'язової рівноваги в процесі взаємодії в системі "ортодонтична дуга - інтерактивний самолігуючий брекет - зуб - м'які тканини"

Про лектора

Закінчив стоматологічний факультет в Єревані в 1994 році. Закінчив аспірантуру з ортодонтії в Єреванському державному медичному університеті в 1997 році, після чого працював на кафедрі ортодонтії та дитячої стоматології стоматологічного факультету Єреванського державного медичного університету. У 1999 році отримав докторський ступінь в Єреванському державному медичному університеті. Д-р Тер-Погосян є президентом Асоціації ортодонтів Вірменії, членом Європейського товариства ортодонтів і Всесвітньої федерації ортодонтів.  Автор численних статей і публікацій, доповідач національних і міжнародних конференцій. В даний час є керівником кафедри дитячої стоматології та ортодонтії в Єреванському державному медичному університеті імені Мхитара Гераци, а також здійснює приватну ортодонтичну  практику в стоматологічній клініці "Alfastom", Єреван.