Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

Як вмовити дитину носити брекети?

Пацієнтам

Як вмовити дитину носити брекети?

Oleg Pokotylo

Приклади виправлення прикусу у інших дітей будуть кращим стимулом. Подивіться разом з дитиною фотографії юних зірок, яким брекети не перешкодили добитися всесвітнього визнання і любові мільйонів прихильників. Також непогано буде пояснити, що в процесі лікування немало приємних моментів, адже тут є місце для самовираження. Дорослі, вибираючи брекети дітям, нехай залучать в процес вибору сина або дочку, адже сьогодні брекет-систем пропонується досить багато – на будь-який смак і бюджет.

Сором’язливий відмінник і королева класу напевно захочуть зробити їх максимально непомітними. Їм підійдуть сапфірові, керамічні або пластикові замки (лінгвальні системи, які кріпляться до внутрішньої сторони зубів в дитячій ортодонтії не застосовуються). А харизматичні весельчаки і любителі виділитися з натовпу, навпаки, віддадуть перевагу чомусь особливому. Брекети для дітей бувають золотими, такими, що світяться в темряві, різних форм (від квітки до футбольного м’яча) і розмірів… Навіть прості, металеві, можна прикрасити різноколірними лігатурами. Виробники постаралися на славу: за бажанням можна підібрати варіант, який відповідатиме вимогам ортодонта, буде подобатися юному пацієнтові і при цьому суттєво не зашкодить сімейному бюджету.