Зв'яжіться з нами

Ласкаво просимо в Асоціацію Ортодонтів України - професійне об'єднання ортодонтів, яке стоїть на захисті лікарів та пацієнтів.

Надішліть нам повідомлення, скориставшись формою поруч, або зателефонуйте

+38 096 4254 096

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

Як вмовити дитину носити брекети?

Пацієнтам

Як вмовити дитину носити брекети?

Oleg Pokotylo

Приклади виправлення прикусу у інших дітей будуть кращим стимулом. Подивіться разом з дитиною фотографії юних зірок, яким брекети не перешкодили добитися всесвітнього визнання і любові мільйонів прихильників. Також непогано буде пояснити, що в процесі лікування немало приємних моментів, адже тут є місце для самовираження. Дорослі, вибираючи брекети дітям, нехай залучать в процес вибору сина або дочку, адже сьогодні брекет-систем пропонується досить багато – на будь-який смак і бюджет.

Сором’язливий відмінник і королева класу напевно захочуть зробити їх максимально непомітними. Їм підійдуть сапфірові, керамічні або пластикові замки (лінгвальні системи, які кріпляться до внутрішньої сторони зубів в дитячій ортодонтії не застосовуються). А харизматичні весельчаки і любителі виділитися з натовпу, навпаки, віддадуть перевагу чомусь особливому. Брекети для дітей бувають золотими, такими, що світяться в темряві, різних форм (від квітки до футбольного м’яча) і розмірів… Навіть прості, металеві, можна прикрасити різноколірними лігатурами. Виробники постаралися на славу: за бажанням можна підібрати варіант, який відповідатиме вимогам ортодонта, буде подобатися юному пацієнтові і при цьому суттєво не зашкодить сімейному бюджету.