Зв'яжіться з нами

Ласкаво просимо в Асоціацію Ортодонтів України - професійне об'єднання ортодонтів, яке стоїть на захисті лікарів та пацієнтів.

Надішліть нам повідомлення, скориставшись формою поруч, або зателефонуйте

+38 096 4254 096

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

Ортодонти

Дорошенко Світлана Іванівна

Oleg Pokotylo

член Правління Асоціації Ортодонтів України
доктор медичних наук, професор,
завідувач кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії Київського медичного університету УАНМ, 
дійсний член (академік) Академії наук України.

У 1958р. закінчила з відзнакою Київський медичний інститут (КМІ).
З 1959 працювала лікарем-стоматологом, а з 1962р. по 1965р. – після закінчення перших в Україні курсів спеціалізації з ортодонтії – лікарем-ортодонтом.
У 1965р. поступила в аспірантуру на кафедру ортопедичної стоматології при КМІ, а в 1968р. захистила кандидатську дисертацію. З 1968р. працювала лікарем орт одонтом дитячого відділення стоматологічної поліклініки КМІ, з 1970 по 1982р. – асистентом кафедри ортопедичної стоматології, з 1982р. по 2005р. – асистентом, а згодом доцентом кафедри ортодонтії та пропедевтики ортопедичної стоматології Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця.
У 1991р. захистила докторську дисертацію. З 1993 по 2004р. була головним позаштатним спеціалістом з ортодонтії МОЗ України.
Нині завідує кафедрою ортопедичної стоматології та ортодонтії Київського медичного університету УАНМ.

С.І.Дорошенко є співавтором підручника для студентів стоматологічних факультетів «Ортопедична стоматологія», навчальних посібників «Медицина дитинства», «Основи телерентгенографії», «Синдроми в ортодонтії» та ін. Опублікувала понад 210 наукових праць, отримала 68 авторських свідоцтва та патенти на виноходи. Є головним редактором журналу «Сучасна ортодонтія».
За плідну наукову, методичну, лікувально-профілактичну й виховну роботу нагороджена медалями «До 1500-річчя м.Києва» і «Ветеран праці», трьома почесними грамотами МОЗ України, знаками «Відмінник охорони здоров‘я СРСР», «Винахідник СРСР», золотими, срібними та бронзовими медалями ВДНГ СРСР та УССР, дипломами І та ІІ ступеня спеціалізованих міжнародних виставок.