Зв'яжіться з нами

Ласкаво просимо в Асоціацію Ортодонтів України - професійне об'єднання ортодонтів, яке стоїть на захисті лікарів та пацієнтів.

Надішліть нам повідомлення, скориставшись формою поруч, або зателефонуйте

+38 096 4254 096

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

IFUNA-2018

проф. Андреа Дерегібус

Oleg Pokotylo

 Brasil

“І нехай язик буде з вами!”

З 1985 р. Андреа Дерегібус є професором ортодонтичного факультету Університету м. Турин. З 2005 р. є науковцем та доцентом Клінічної Гнатології факультету стоматології того ж університету в м. Турин. Крім того, він є керівником Гнатологічного відділу та заступником директора ортодонтичного відділу стоматологічних шкіл в Госпіталі Città della Salute e della Scienza в м. Турин, Італія.

З 1983 р. є повним членом SIDO (італійське товариство ортодонтів), а з 2003 р. є повноправним членом Store Kro, найбільш ексклюзивного спілки у світі для вивчення фізіології порожнини рота. Крім того, з 1999 р. він є магістром I C.C.M.O. (Міжнародний коледж черепно-нижньощелепної ортопедії).

Він також був залучений до кількох досліджень щодо використання функціональних апаратів при ортодонтичній та гнатологічній терапії. Він читав лекції на більш ніж 190 конгресах, національних та міжнародних, включаючи США, Канаду, Аргентину, Уругвай, Бразилію, Мексику, Японію, Росію та багато країн ЄС.

ifuna-baner-en.jpg