Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

7.jpg

Історія АОУ

короткий огляд

22 травня 1999 - у місті Львові було проведено установчі збори лікарів ортодонтів, на яких були  присутні представники 14 міст України.
На зборах було прийнято рішення про створення Асоціації Ортодонтів України (АОУ) в складі Асоціації стоматологів України (АСУ), затверджено проект Статуту Асоціації ортодонтів України, обрано одноголосно президента Асоціації – Фліса Петра Семеновича.

Обране у 1999 році Правління АОУ:

•    Фліс П.С. (Київ)
•    Дрогомирецька М.С. (Львів)
•    Король М.Д. (Полтава)
•    Покровський М.М. (Львів)
•    Репужинський Й.М. (Одеса)

Асоціація Ортодонтів України виступила зі зверненням до президії АСУ щодо затвердження АОУ у якості колективного члена та затвердження рішення установчих зборів АОУ.

листопад 1999 - на першому з’їзді АСУ було одноголосно затверджено всі прийняті на установчих зборах АОУ положення.

жовтень 2000 - пройшла перша міжнародна конференція «Актуальні проблеми ортодонтії», яка була організована АОУ. На конфернції були присутні гості з Австрії, Данії, Азербайджану, Вірменії, які виступили з цікавими доповідями. Під час проведення конференції до президії АОУ було додатково обрано Головного стоматолога Міністерства оборони України полковника Камалова Р.Х.

Згідно статуту АОУ у 2002 році була проведена друга міжнародна конференція АОУ, яка проходила у м.Львові.

2004 рік - третя міжнародна конференція АОУ відбулась під час проведення з'їзду АСУ в м. Києві. АОУ тісно співпрацювала та продовжує співпрацю з міжнародними асоціаціями Європи, Америки та країн СНД.

жовтень  2005 - за сприяння та при підтримці АОУ було засновано міжнародний журнал АОУ «Сучасна ортодонтія».

2 жовтня 2011 - Український дім став місцем зустрічі лікарів-стоматологів-ортодонтів на  II-му з`їзді Асоціації Ортодонтів України. В цей день зібрались делегати з регіонів України та м. Києва. Основними питаннями, винесеними для обговорення, були:

  • звіт президента АОУ, професора Фліса П.С., за три роки діяльності;
  • звіт ревізійної комісії АОУ;
  • внесення змін до статуту АОУ;
  • вибори членів правління АОУ та вибори президента Асоціації Ортодонтії України.


Після проведених обговорень та голосувань по всім вищезгаданим питанням відбулось таємне голосування, на якому делегати II-го з`їзду обрали М.С. Дрогомирецьку президентом АОУ.

Ексклюзивні фото з установчих зборів лікарів ортодонтів, під час яких було прийнято рішення про створення Асоціації Ортодонтів України (Львів, 1999 р.)