Зв'яжіться з нами

Ласкаво просимо в Асоціацію Ортодонтів України - професійне об'єднання ортодонтів, яке стоїть на захисті лікарів та пацієнтів.

Надішліть нам повідомлення, скориставшись формою поруч, або зателефонуйте

+38 096 4254 096

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

7.jpg

Історія АОУ

короткий огляд

22 травня 1999 - у місті Львові було проведено установчі збори лікарів ортодонтів, на яких були  присутні представники 14 міст України.
На зборах було прийнято рішення про створення Асоціації Ортодонтів України (АОУ) в складі Асоціації стоматологів України (АСУ), затверджено проект Статуту Асоціації ортодонтів України, обрано одноголосно президента Асоціації – Фліса Петра Семеновича.

Обране у 1999 році Правління АОУ:

•    Фліс П.С. (Київ)
•    Дрогомирецька М.С. (Львів)
•    Король М.Д. (Полтава)
•    Покровський М.М. (Львів)
•    Репужинський Й.М. (Одеса)

Асоціація Ортодонтів України виступила зі зверненням до президії АСУ щодо затвердження АОУ у якості колективного члена та затвердження рішення установчих зборів АОУ.

листопад 1999 - на першому з’їзді АСУ було одноголосно затверджено всі прийняті на установчих зборах АОУ положення.

жовтень 2000 - пройшла перша міжнародна конференція «Актуальні проблеми ортодонтії», яка була організована АОУ. На конфернції були присутні гості з Австрії, Данії, Азербайджану, Вірменії, які виступили з цікавими доповідями. Під час проведення конференції до президії АОУ було додатково обрано Головного стоматолога Міністерства оборони України полковника Камалова Р.Х.

Згідно статуту АОУ у 2002 році була проведена друга міжнародна конференція АОУ, яка проходила у м.Львові.

2004 рік - третя міжнародна конференція АОУ відбулась під час проведення з'їзду АСУ в м. Києві. АОУ тісно співпрацювала та продовжує співпрацю з міжнародними асоціаціями Європи, Америки та країн СНД.

жовтень  2005 - за сприяння та при підтримці АОУ було засновано міжнародний журнал АОУ «Сучасна ортодонтія».

2 жовтня 2011 - Український дім став місцем зустрічі лікарів-стоматологів-ортодонтів на  II-му з`їзді Асоціації Ортодонтів України. В цей день зібрались делегати з регіонів України та м. Києва. Основними питаннями, винесеними для обговорення, були:

  • звіт президента АОУ, професора Фліса П.С., за три роки діяльності;
  • звіт ревізійної комісії АОУ;
  • внесення змін до статуту АОУ;
  • вибори членів правління АОУ та вибори президента Асоціації Ортодонтії України.


Після проведених обговорень та голосувань по всім вищезгаданим питанням відбулось таємне голосування, на якому делегати II-го з`їзду обрали М.С. Дрогомирецьку президентом АОУ.

Ексклюзивні фото з установчих зборів лікарів ортодонтів, під час яких було прийнято рішення про створення Асоціації Ортодонтів України (Львів, 1999 р.)