Зв'яжіться з нами

Ласкаво просимо в Асоціацію Ортодонтів України - професійне об'єднання ортодонтів, яке стоїть на захисті лікарів та пацієнтів.

Надішліть нам повідомлення, скориставшись формою поруч, або зателефонуйте

+38 096 4254 096

7-9 вул. Стрітенська
Київ, город Киев
Ukraine

+38 (096) 4254 096

АОУ - Асоціація Ортодонтів України
професійне громадське об’єднання лікарів-ортодонтів

Календар подій

ГРАНД ОРТО

Assocation of Ukrainian Orthodontists

Гранд орто.jpg

04050 м. Київ, вул. Тургенєвська,76-78
(вхід з вул. Артема, 73)
www.grandorto.com.ua

+380 (44) 222 93 98
+380 (44) 486 86 22
randorto@grandorto.com.ua

Профиль компании


Виходячи назустріч очікуванням ортодонтичного ринку, ми створили компанію ГРАНД ОРТО, яка з 2014 року є ексклюзивним дистриб’ютором OPAL ORTHODONTICS, з січня 2016 – програмного забезпечення DOLPHIN IMAGING, а від 1 квітня 2017 також  фірми FORESTADENT

Ми постачаємо ортодонтичні матеріали, професійне програмне забезпечення, організовуємо зустрічі і курси з багатьма видатними фахівцями зі всього світу. Ми є  єдиною фірмою, що впровадила  до канонів лікування, модифіковану систему MBT – McLaughlin Bennett System 4.0.

Подібно як і для компанії ГРАНД OРТО, так і для науковців Річарда Маклафліна і Джона Беннетта, висока якість та досконалість має надзвичайно велике значення для постійного крокування вперед, саме тому Др.Річард Маклафлін і Др.Джон Беннетт, вирішили пов'язати своє професійне майбутнє з FORESTADENT, приєднавшись до багатьох знаменитих викладачів і лікарів, співпрацюючих з фірмою сім'ї Forster таких як: Domingo Martin, Ronald Roncone, Jorge Ayala, Ravindra Nanda, Vittorio Cacciafesta, Björn Ludwig та інші.

Використовуючи величезний досвід нашого колективу, ми зосереджуємось не лише на продажі високоякісної продукції, але, перш за все, на якомога кращих контактах з нашими клієнтами і забезпеченні як найвищого рівня обслуговування.